Biograafia

 Joel Juht (artistinimega JJ) on olnud aktiivne hip-hop kultuuri arendaja Eestis alates 1993 aastast. ”Minu eesmärk elus on aidata ja motiveerida inimesi saama parimateks.”

Joel Juht (14.02.1981), artistinimega JJ, omab kõrgharidust ja pikajalist kogemust noorsoo- ja sotsiaaltöö valdkonnas, ta on Eestis tuntud koreograaf ja tantsija.

Joel on loonud Eesti esimese tänavatantsukooli ning on rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud JJ-Street brändi omanik. Ta on Baltikumi suurima tänvakultuurifestivali ja rahvusvahelise tantsulaagri peakorraldaja, lisaks sellele koostab firmadele turundusplaane ja annab konsultatsioone antud valdkonnas.

Joel Juhti on valitud korduvalt Tallinna Linna poolt üheks parimaks noorsootöötajaks.

Oma õe eeskujul hakkas Joel tantsimisega tegelema juba 3-aastaselt ning on Eesti tänavakultuuri edasiarendaja. Joel oli Eestis 1995. aastal loodud esimese hip-hop tantsugrupi 3.4.U (Three for You) liige, mille koosseisust ongi tegutsema jäänud vaid Joel.

Ta on pälvinud tunnustust mitte ainult Eestis vaid ka mujal maailmas ning teinud koostööd parimate tantsijate ja artistidega. Oma hea tantsuoskusega on ta võitnud mitmeid võistlusi nii Eestis kui ka välismaal. Eestis on ta teinud paljudele tuntud artistidele koreograafiaid, korduvalt üles astunud meedias ning osalenud mitmel aastal rahvusvahelisel lauluvõistlusel Eurovisioon. Koreograafina tuntust kogunud Joel Juht on aidanud kaasa ka Eesti ühe suurima menufilmi Sigade Revulutsioon lavastamisele. Ta on Baltikumis ainus, kellele on antud lockingu tantsustiili pioneeri Greg Campellock Jr (USA) poolt sertifikaat kõrgete tulemuste eest.

Täna on Joel Juht paljudele tantsijatele kui mentor ja hea eeskuju.

IMG_9791